Ettevõttest

Ettevõttest

Møller Auto Pärnu on piirkonna juhtiv ja suurim ametlik Volkswageni ja Škoda müügi- ja teeninduskeskus, mis avati 2003. a. Meie põhitegevusalaks on uute Volkswageni ja Škoda sõidu- ja tarbeautode müük, hooldus, remont (sh garantiiremont), diagnostika ja keretööd. Lisaks müüme autovaruosasid ja lisavarustust, pakume autopesuteenust ning erinevaid mobiilsuslahendusi -  rolleri ja sõiduauto rent ning tasuta jalgrattalaenutus. Uue auto soetamisel oleme valmis tagasi ostma kliendi kasutatud auto. Müüme kasutatud autosid Das WeltAuto kaubamärgi all. Impordime autosid tellimuse peale Euroopast ja kliendil on võimalus meile müüki tuua oma vana auto.

Meie esinduses töötab 29 koolitatud ja kogemustega oma ala asjatundjat, kes töötavad igapäevaselt selle nimel, et pakkuda kliendile parimat ostukogemust ja teenindust. 

Baltikumis on meil ühtne ja tugev diilervõrgustik, mis koosneb 14 edasimüüjast, neist neli Eestis: kaks Tallinnas, üks Pärnus ja üks Jõhvis. 

Møller Auto Pärnu kuulub Põhjamaade suurimasse ja enam kui 80. aastase tegevuskogemusega Norra automüügi pereettevõttesse Møller Mobility Group. Møller Mobility Group tegeleb Volkswageni, Škoda ja Audi impordi, jaemüügi, hoolduse ja finantseerimisega. Meie automüügi esindused asuvad Norras, Rootsis, Eestis, Lätis ja Leedus, kus 68 edasimüüja juures töötab rohkem kui 4300 oma ala asjatundjat. 

Ajalugu:
2016. a - alustasime kasutatud autode müügiga Das WeltAuto kaubamärgi all.
2012. a -  ettevõtte uueks nimeks sai Møller Auto Pärnu.
2011. a - liitusime Norra pereettevõttega MøllerGruppen, tänase nimega Møller Mobility Group
2009. a - kolisime uude majja praegusel aadressil Välja 3
2007. a - avasime Škoda müügisalongi.
2003. a - alustas tööd Suve Auto AS Volkswageni müügi- ja teeninduskeskus. 

Kontakt

Automüük: +372 44 76 100
Teenindus: +372 44 76 109
E-post: parnu@moller.ee

Välja 3, Pärnu 80010