Automüük / ID.5 - täiselektriline kupee-maastur

TÄISELEKTRILINE ID.5 - ELEGANTNE KUPEE-MAASTUR

Tutvu siin!

ID.5 on esimene Volkswagen, mis ühendab sportliku ja elegantse kupeedisaini ID. perekonna omadustega, pakkudes täiesti uuel tasemel ruumitunnetust ja käepärast kasutust. Tulemusena vähendab avangardse disaini suurepärane aerodünaamika tuuletakistust, suurendab energiatõhusust ja seeläbi sõiduulatust.

Tänu kompaktsele elektriajamile ootab teid salongis nutikalt kujundatud ruumikontseptsioon – see pakub palju ruumi kõigele, mis päeva jooksul sõidutamist vajab.

ID.5 uuendused ning värskendused toimuvad üle õhu. See rõhutab Volkswageni pädevust tarkvara maailmas. Kõrgkvaliteetne kupee disain tõuseb tavapäraste sõidukite hulgas selgesti esile ja on ainulaadne oma segmendis. Avastage täiselektriline sõitmine inspireerivas vormis.

 

Küsi pakkumist

ID.5 pakub suurimat sõidunaudingut. Kiirendab kui sportauto, sest elektrimootorid arendavad täit võimsust kohe stardihetkest, dünaamiliselt ja kogu pöördemomendiga. Põrandasse paigaldatud kõrgepingega akude madalale toodud raskuskese kindlustab hästi balansseeritud sõidudünaamika.

ID.5 sõiduulatus on kuni 540 km ja ID.5 GTX sõidab täislaetud akudega ühe laadimisega kuni 497 km. Sellise sooritusega jõuate pea kõikjale, kuhu vaja. 

Elektrimobiilsus

ID.5 on juba kolmas ID. perekonna mudel – ja veel üks konkreetne samm teel jätkusuutliku liikuvuse kõige ihaldatumaks kaubamärgiks.  Sarnaselt sõsarmudelitele ID.3 ja ID.4 on ka ID.5 kliendini jõudes CO2-neutraalne1.  Selleks et saaksite kohe algusest peale olla teel CO2-neutraalsena, vähendame ja väldime me erinevate meetmete abil esmalt CO2-heidet tootmises. Nende hulgas on näiteks rohelise energia kasutamine nii akude tootmisel kui ka sõidukite valmistamisel.

Alates tootmisest kuni kliendile üleandmiseni vältimatu CO2-heite, mis selgitatakse välja konkreetse elutsükli hindamisega, kompenseerime lõpuks sertifitseeritud kliimakaitseprojektide kaudu.

Meid ootab ees suurim väljakutse meie ettevõtte ajaloos. Võibolla isegi liikuvuse ajaloo suurim väljakutse: võtame vastutuse oma osa eest globaalses CO2-heites. See on meie tee nullini ehk „Way to Zero“. Ning see algab siit.

ID.Volkswagen

Kontakt

Automüük: +372 44 76 100
Teenindus: +372 44 76 109
E-post: parnu@moller.ee

Välja 3, Pärnu 80010